| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | QUICK-MOUNT SUPPORT PROFILE 2000 Zplus |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000896 |
| Plotis | 2000 mm |
| Modelis | Atraminis profilis |
| Aukštis | 20 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Reguliuojamas | No |
| Vyrinis | No |
| Ilgis | 40 mm |
| Apkrovos atlaikymo pajėgumas | 1.4 N |
| Sriegio metrinis dydis (M..) | 10 |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8428031160586 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas ir dengtas karštojo merkimo būdu |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |