Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve image 1
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve image 2
MD99 image 3
MD99 image 4
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve image 5
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve thumbnail 1
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve thumbnail 5
MCB SN201 1P+N C25 6kA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8012542091158
MPN: 2CSS255101R0255
Pakuotė: 5
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542091158
Pakavimo lygis 2 8012542091165, 8012542091158
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 76 mm
Dažnio diapazonas 0-50 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 500 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 1
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį Yes
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0-16 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0-10 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 6 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 10 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 10 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV