| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Smart Wall-Switch, Bluetooth Control Wall Switch 1-4CH |
| Prekės ženklas | Radium |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4003556005518, 4003556005518 |
| Plotis | 81 mm |
| Aukštis | 14 mm |
| Gylis | 81 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
Cable-less switch for with wall mounting, for changing and retrievement of lighting scenes, installation via APP.