| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SMART+ Spot GU10 Multicolour 4.9 W 220…240 V 120 ° GU10 |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 528193 |
| Lizdas | GU10 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 50 mm |
| Lempos efektyvumas | 60 lm/W |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Ilgis | 58 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 2700-6500 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 300 lm |
| Lempų žymėjimas | PAR16 |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Spindulio kampas | 100 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075208445 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075213814 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075208445 |
| Spalva | RGBW |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Šviesos stipris | 470 cd |
| Galima nuotolinė operacija | Yes |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Aušinimas >5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 20000 h |
| Nominali srovė | 48 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 5 kWh |
| Galimas IFTTT palaikymas | Yes |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG0 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 100000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 300 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | Yes |
| Suderinamas su Amazon Alexa | Yes |
| Galios faktorius | 0.5 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.17 |