| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SMART+ FLEX MULTICOLOR EXTENDABLE 2M RGB + TW |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
Šviesi juosta/žarna/juostelė
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Plotis | 10 mm |
| Spinduliuotės kampas | 110 ° |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 2000 mm |
| Aukštis / gylis | 2.6 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Lempos įtampa | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700-6500 K |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075515932 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075515949 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075515932 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Saugos klasė | II |
| Modelis | Juosta |
| Jungties tipas | Lapinis gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Įrenginio tipas | Elektroninis balastas |
| Lipnus | Yes |
| Tinka tamsinimo sistemai | No |
| Su apsauginiu gaubtu | No |
| Mažiausias lenkimo spindulys | 30 mm |
| Su prijungimo komplektu | No |
| Su antgaliu | Yes |
| Didžiausioji sistemos galia | 8.5 W |
| Šviesos spalva | RGB |
| Nuolatinio šviesos srauto valdymas | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | Yes |
| Instaliacijos tipas | Baigiamasis |
| Gyvavimo trukmė L70/B50 prie 25 °C | 30000 h |
| Įmontuotos lemputės energijos efektyvumo klasė | A++, A+, A (LED) |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | Yes |
| Suderinamas su Amazon Alexa | Yes |
| Reguliuojamas šviesos srautas | Ištisai skiriasi |
| Reguliuojamas spindulio kampas | Ne |
| Keičiamas valdymo įtaisas | No |
| Galios faktorius | 0.5 |
Decorative LED Strips with WiFi technology. Product features: Can be extended up to a length of 5M. Dimmable. Flexible, bendable LED strips. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Voice control works with Hey Google or Alexa. Product benefits: Easy and quick installation. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Areas of application: Living areas. Indirect lighting. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Complete mounting and connecting accessories included. 1M Extension available.