| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Smart E27 | A60 | 2200-6500 Kelvin | 900 Lumen |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 753158 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2200-6500 K |
| Lempos galia | 7 W |
| Šviesos srautas | 900 lm |
| Spindulio kampas | 240 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 5704924006906 |
| Pakavimo lygis 2 | 5708839006907 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |