| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SLO Series outdoor light transmitter, SLO320, selectable outputs, 0-20,000 Lux |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Push Buttons
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Šviesos jutiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 7332552011702 |
| Plotis | 65 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |