| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SLN2/SLOIN COV MRC L3250 PC - Cover |
| Prekės ženklas | Zumtobel |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
|
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 65 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 3400 mm |
| Aukštis / gylis | 1 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 5037319533238, 5037319533238 |