| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SLIM Circular Microwave Presence Sensor LED Lamp 12W-24W, 1200Lm-2400Lm, CCT 2700-6500K, D30, 1-4m IP66 IK10 |
| Prekės ženklas | THORGEON |
| Kategorijos |
Sieniniai ir lubiniai šviestuvai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Plotis | 300 mm |
| Ilgis | 300 mm |
| Aukštis / gylis | 50 mm |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Spalvos temperatūra | 2700-6500 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 24 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4752280011592 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Tinka patalpų įrenginiui | Yes |
| Tinka lauko įrenginiui | Yes |
Detection Range: 360°
Power Source: 220-240V/AC
Rated Load: 12W (1200LM), 15W (1500LM), 18W (1800LM), 21W (2100LM), 24W (2400LM) (adjustable)
Stand-by Dimming Level: 7%
Stand-by Period: 0s, 90s, 5min, 10min, 30min, +∞(adjustable)
Detection Distance: 1-4m (radius), adjustable
Time Delay:10sec±3sec to 12min±1min
Ambient Light: <3-2000LUX
CCT: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6500K(adjustable)
IP66, IK10