| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SLFLEXSMP 020W 740 RV25STN08 WAC2O1LEDV |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
LED lauko šviestuvai
|
| ETIM | EC000062 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 20 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 2900 lm |
| Šviestuvo efektyvumas | 145 lm/W |
| Pakavimo lygis 1 | 4099854792526, 4099854792526 |
| Nominali srovė | 92 mA |