| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SKL-EL50DBU End piece left 50mm |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000850 |
| Spalva | Kita |
| Modelis | Į KAIRĘ |
| Aukštis | 50 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Sandarinimo liežuvėlio gaubtas | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 4012196463251 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012196463268 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012197129125 |
| Be halogeno | No |
| Su kilimo kraštais | No |
| Išankstinis štampavimas | No |
| Dekoracija | Nėra |