| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SK VARIO INSERT FAN (3 FANS) |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8414 5915 00 |
| ETIM | EC000320 |
| Laisvai pučiamo srauto intensyvumas | 480 m³/h |
| Darbinė įtampa, kai AC 50 Hz | 104-126 V |
| Darbinė įtampa, kai AC 60 Hz | 104-126 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177041646 |
| Montavimo metodas | Prisukamas montavimas |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 482.6 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Gylis | 214 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Tinka 19 colių stovo montavimui | Yes |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| EMC versija | No |
| Su filtru | No |
| Stogo ventiliatorius | No |
| Suprojektuotas kaip įstumiamas ventiliatorius | Yes |
| Oro cirkuliatorius | Yes |
| Sienos sumontavimas | No |