| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SK RTT blue e COOLING UNIT ROOF 500W |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8415 8200 00 |
| ETIM | EC000855 |
| Darbinė įtampa, kai AC 50 Hz | 104-126 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177380011 |
| Plotis | 597 mm |
| Modelis | Kita |
| Aukštis | 417 mm |
| Gylis | 380 mm |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su šildymo funkcija | No |
| Su temperatūros kontrole | Yes |
| Pagrindinė / pavaldi funkcija | Yes |
| Aplinkos temperatūra operaciniu metu | 10-55 °C |
| Darbinė įtampa, kai AC 60 Hz | 104-126 V |
| Bendra aušinimo galia pagal EN 1451 prie 35/35 | 500 W |
| Reguliuojamo greičio | No |