| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SIVACON, mounting bracket |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9403 9910 00 |
| Medžiaga | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4001869485607 |
| Pakavimo lygis 2 | 4001869485607 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |