SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 47 A, 30 kW 3RW4424-1BC45
Prekyba nutraukta
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4011209625396
MPN: 3RW4424-1BC45
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 47 A, 30 kW 3RW4424-1BC45
Prekės ženklas Siemens
Kategorijos Sklandaus paleidimo įrenginiai
ETIM EC000640
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4011209625396
Aprašymas
SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 47 A, 30 kW Inside-delta: 81 A, 45 kW 400-600 V AC, 230 V AC Screw terminals