| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SIRIUS HRI 100W 2X1 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Studijinės, projekcinės, foto lempos
Lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001057 |
| Lizdas | Kita |
| Šviesos srautas | 3680 lm |
| Bendras ilgis | 1 mm |
| Diametras | 45 mm |
| Lempos įtampa | 62 V |
| Spalvos temperatūra | 9000 K |
| Lempos galia | 100 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899329119 |
| Šviesos taško aukštis | 0 mm |
| ANSI | Kita |
| Šviesos stipris | 0 cd |
| Degimo padėtis | Bet kuris |
| Arkos ilgis | 1 mm |
| Siūlo forma | Nėra |
| Siūlo ilgis | 0 mm |
| Technologija | Kita |
| Reflektoriaus diametras | 45 mm |
| Šalta šviesa | No |