| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SIRENE FORTE PUISSANCE INDUS 109dB ETANC |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nominali įtampa | 60 V |
| Srovės tipas | Nuolatinė srovė |
| Elektros sunaudojimas | 0.33 A |
| Tonų skaičius | 64 |
| Su kontaktu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191304430 |
| Korpuso spalva | Raudonas |
| Korpuso medžiaga | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |