| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SIRENE BLANCHE CLASSE B 95dB ETANC IP65 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nominali įtampa | 60 V |
| Srovės tipas | Nuolatinė srovė |
| Elektros sunaudojimas | 0.009 A |
| Tonų skaičius | 32 |
| Su kontaktu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191304409 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Korpuso medžiaga | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |