SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 51 kW 325...1PH8184-1DF03-1LA1 image 1
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 51 kW 325...1PH8184-1DF03-1LA1
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 0195125089914
MPN: 1PH8184-1DF03-1LA1
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 51 kW 325...1PH8184-1DF03-1LA1
Prekės ženklas Siemens
Kategorijos Standartiniai elektros varikliai
ETIM EC001851
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 0195125089914
Aprašymas
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 51 kW 325 Nm, 116 A 335 V 1750 r/min, 60 kW 327 Nm, 120 A, 390 V 2000 r/min, 68 kW 325 Nm, 118 A, 405 V forced ventilation direction of air flow DE-->NDE IP55 degree of protection Incremental encoder 22-bit with commutation position (encoder IC22DQ) with DRIVE-CLiQ interface Design IM B35 with flange A450 (IM V35) SHAFT WITH FITTED KEY FULL-KEY BALANCING BEARING: PERFORMANCE VIBRATION SEVERITY GRADE SR/B SHAFT A. FLANGE ACCURACY GR. R TERMINAL BOX (ABOVE) CABLE ENTRY ON THE RIGHT SIGNAL CONNECTION D-END