SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 6.3 kW 60...1PH8107-1FD12-0BB1 image 1
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 6.3 kW 60...1PH8107-1FD12-0BB1
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 0804766713101
MPN: 1PH8107-1FD12-0BB1
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 6.3 kW 60...1PH8107-1FD12-0BB1
Prekės ženklas Siemens
Kategorijos Standartiniai elektros varikliai
ETIM EC001851
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 0804766713101
Aprašymas
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 6.3 kW 60 Nm 17.5 A 307 V 1150 r/min 7.2 kW 60 Nm 17.5 A 348 V 1350 r/min 8 kW 57 Nm 17 A 400 V 1500 r/min 8.8 kW 56 Nm 17 A 440 V forced ventilation; direction of air flow NDE--> DE; IP55 degree of protection Absolute encoder 22-bit Single-turn and 12-bit multi-turn (encoder AM22DQ) with DRIVE-CLiQ interface DESIGN IM B5 (IMV 1,IM V3) PLAIN SHAFT WITHOUT FITTED KEY; BEARING: STANDARD WITH FIXED BEARING, VIBRATION SEVERITY GRADE: R/A, SHAFT AND FLANGE ACCURACY: R TERMINAL BOX (ABOVE) CABLE ENTRY ON THE LEFT SIGNAL CONNECTION D-END