| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Analog Output Module SIMATIC S7-400 SM432 8x13bit U/I |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
PLV moduliai ir I/O blokai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9091 00 |
| ETIM | EC001420 |
| Analoginių įvesčių skaičius | 0 |
| Analoginių išvesčių skaičius | 8 |
| Srovės įvestis | No |
| Konfigūruojamas įvesties signalas | No |
| Srovės išvestis | Yes |
| Įtampos išvestis | Yes |
| Konfigūruojamas išvesties signalas | Yes |
| Analoginių įvesčių raiška | 0 Bit |
| Analoginių išvesčių raiška | 13 Bit |
| Konfigūruojamosios analoginės įvestys | No |
| Konfigūruojamosios analoginės išvestys | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4025515129011 |
| Plotis | 25 mm |
| Aukštis | 290 mm |
| Gylis | 210 mm |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Įtampos įvestis | No |
| Rezistoriaus įvestis | No |
| Varžos termometro įvestis | No |
| Termoelemento įvestis | No |
| Elektrinės jungties tipas | Varžtas/ spyruoklinio spaustuvo jungtis |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms | ATEX apsauga nuo dujų sprogimo, 3G kategorija |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms | Nėra |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) | No |