| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SIMATIC S7-1200 SB 1223, DI 2x24 V DC/DQ 2x24 V DC 200 kHz |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
PLV moduliai ir I/O blokai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9091 00 |
| ETIM | EC001419 |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 2 |
| Skaitmeninių išvesčių skaičius | 2 |
| Tiekimo įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Išvesties srovė | 0.1 A |
| Skaitmeninės išvesties tipas | Tranzistorius |
| Elektrinės jungties tipas | Varžtas/ spyruoklinio spaustuvo jungtis |
| Leistina išvesties įtampa | 20.4-28.8 V |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės įvestys | Yes |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės išvestys | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 6940408100800 |
| Plotis | 38 mm |
| Aukštis | 62 mm |
| Gylis | 21 mm |
| Įvesties srovė esant 1 signalui | 7 mA |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Įtampos tipas (įvesties įtampa) | Nuolatinė srovė |
| Perteklumas | No |
| Galimos apsaugos nuo trumpo jungimosi išvestyse | No |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms | ATEX apsauga nuo dujų sprogimo, 3G kategorija |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms | Nėra |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) | No |
| Leistina įvesties įtampa | 0-28.8 V |
| Išvesties įtampos tipas | Nuolatinė srovė |