SIMATIC ET 200S TM-P15N23-A0 FastConnect
Tiekėjo sandėlyje Prekyba nutraukta
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4025515068952
MPN: 6ES7193-4CD70-0AA0
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SIMATIC ET 200S TM-P15N23-A0 FastConnect
Prekės ženklas Siemens
Kategorijos Pramoninio lauko magistralės moduliai
Kilmės šalis* PL
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC001598
Įtampos tipas (įvesties įtampa) Kintamoji ar nuolatinė srovė
Su integruotu energijos tiekimu No
Išvesties įtampa, kai AC 50 Hz 120-230 V
Išvesties įtampa, kai AC 60 Hz 120-230 V
DC išvesties įtampa 24-48 V
Įvesties įtampa, kai AC 50 Hz 120-230 V
Įvesties įtampa, kai AC 60 Hz 120-230 V
DC įvesties įtampa 24-48 V
Maks. išvesties srovė AC 50 Hz 10 A
Maks. išvesties srovė AC 60 Hz 10 A
DC maks. išvesties srovė 10 A
Maks. įvesties srovė AC 50 Hz 10 A
Maks. įvesties srovė AC 60 Hz 10 A
DC maks. įvesties srovė 10 A
Išvesties įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4025515068952
Kiti techniniai duomenys
Plotis 15 mm
Aukštis 162 mm
Gylis 43 mm
Pritaikytas saugumo funkcijoms No
Skylių skaičius 2
Su prijungiamais skaitmeniniais I/O moduliais No
Su prijungiamais analoginiais I/O moduliais No
Su prijungiamais komunikaciniais moduliais No
Su prijungiamais funkciniais ir technologiniais moduliais No
Su prijungiamais centriniais moduliais No
Su prijungiamais kitais moduliais Yes
Galimas bėgių montavimas Yes
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms ATEX apsauga nuo dujų sprogimo, 3G kategorija
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms Nėra
Sistemos priedas Yes
Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) No
Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) No
Galima įmontuoti priekyje No
Galimas atramos kompleksinis blokas No
Montavimas prie sienos / tiesioginis montavimas Yes
Aprašymas
*** spare part *** SIMATIC DP, Terminal module TM-P15N23-A0 for ET 200S for power modules, 15 mm width, FastConnect terminal, 2x3 terminal connections with terminal access to AUX1, AUX1 interrupted SIMATIC ET 200S is a modularly scalable, distributed I/O system that is specially designed for installation in small control boxes near the machine. The modules can either be plugged directly into an ET 200S IM with CPU functionality or connected to a central controller via PROFINET or PROFIBUS. SIMATIC ET 200S can be expanded with up to 64 I/O modules, which can be inserted in any combination. The system provides a comprehensive range of modules. Many modules are also available with a wide variety of characteristics, which considerably improve the scalability in regard to functionality and price. Thus, in addition to modules with standard functions (ST), modules with an extended range of functions and diagnostics (HF High Feature/ HS High Speed) are also available. The advantage of the ET 200S system is in its ease of application, such as through the capability of swapping modules and terminal boxes during operation. The availability and productivity of the machine are considerably increased due to the so-called "hot swapping".