| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SIMATIC IPC547G (rack PC, 19", 4 U); Pentium Dual Core G4400 (2C/2T, 3.3 GHz, 3 MB cache) |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8471 5000 00 |
| ETIM | EC001413 |
| Darbinės temperatūros diapazonas | 0-40 °C |
| Tiekimo įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz | 100-240 V |
| Tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz | 100-240 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4047622431641 |
| Plotis | 0.4814 mm |
| Aukštis | 0.1766 mm |
| Gylis | 0.4466 mm |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Su kietuoju disku | Yes |
| LON palaikomas protokolas | No |
| Pramoninio „Ethernet“ protokolo HW sąsajų skaičius | 2 |
| HW sąsajų RS232 skaičius | 2 |
| HW sąsajų RS422 skaičius | 0 |
| HW sąsajų RS485 skaičius | 0 |
| HW sąsajų TTY nuosekliųjų jungčių skaičius | 0 |
| HW sąsajų USB jungčių skaičius | 8 |
| HW sąsajų lygiagrečių jungčių skaičius | 1 |
| HW sąsajų kitokių jungčių skaičius | 2 |
| Tinka operacinei sistemai „Windows 9x“ | No |
| Tinka operacinei sistemai „Windows 2000“ | No |
| Tinka operacinei sistemai „Windows XP“ | No |
| Tinka operacinei sistemai „Windows ME“ | No |
| Tinka operacinei sistemai „Windows CE“ | No |
| Tinka operacinei sistemai „Linux“ | No |
| Tinka kitai operacinei sistemai | No |
| ASI palaikomas protokolas | No |
| PROFIBUS palaikomas protokolas | No |
| CAN palaikomas protokolas | No |
| INTERBUS palaikomas protokolas | No |
| EIB palaikomas protokolas | No |
| Modbus palaikomas protokolas | No |
| „Data-Highway“ palaikomas protokolas | No |
| „DeviceNet“ palaikomas protokolas | No |
| SUCONET palaikomas protokolas | No |
| Kitų magistralinių sistemų palaikomas protokolas | No |
| Procesoriaus tipas | Pentium M |
| Maks. pagrindinė atmintis | 4000000000 MB |
| Su diskelių įrenginiu | No |
| Su kitu informacijos kaupikliu | No |
| Su grafine plokšte | Yes |
| Su garso plokšte | Yes |
| Laisvų AGP jungčių skaičius | 0 |
| Laisvų PCI jungčių skaičius | 2 |
| Laisvų ISA jungčių skaičius | 0 |
| Laisvų PCMCIA jungčių skaičius | 0 |
| Kitų laisvų jungčių skaičius | 0 |
| Galimas bėgių montavimas | No |
| Korpuso konstrukcijos tipas | Kabykla |
| Kietojo disko atminties talpa | 0 TB |
| Palaikantis protokolas, skirtas SECROS | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas „INTERBUS-Safety“ | No |
| HW sąsajų PROFINET skaičius | 0 |
| Belaidžių HW sąsajų skaičius | 0 |
| Galima įmontuoti priekyje | No |
| Galimas atramos kompleksinis blokas | Yes |
| Montavimas prie sienos / tiesioginis montavimas | No |
| Tinka operacinei sistemai „Windows 2003 Server“ | No |
| Tinka operacinei sistemai „Windows Vista“ | No |
| Standartinių radijo bangų „Bluetooth“ įrenginys | No |
| Standartinių radijo bangų WLAN 802.11 įrenginys | No |
| Įėjimo-išėjimo sąsajos meistras | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas „AS-Interface Safety at Work“ | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas „DeviceNet Safety“ | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas EtherNet/IP | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas „Foundation Fieldbus“ | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas PROFINET CBA | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas PROFINET IO | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas PROFIsafe | No |
| Palaikantis protokolas, skirtas „SafetyBUS p“ | No |
| GPRS ryšio standartas | No |
| GSM ryšio standartas | No |
| UMTS ryšio standartas | No |
| Tinka operacinei sistemai „Windows 7“ | No |
| Tinka operacinei sistemai Windows 8 | No |
| Procesoriaus laikrodžio tikslumas | 3300000000 GHz |
| Laikmenų skyrių skaičius | 4 |
| Su optiniu vairavimu | No |
*** no longer available *** SIMATIC IPC547G (rack PC, 19", 4 U); Pentium Dual Core G4400 (2C/2T, 3.3 GHz, 3 MB cache); MB (chipset H110, 2x Gbit LAN, 2x USB 3.0 front, 2x USB 3.0 & 4x USB 2.0 on rear, 2x PS/2, audio; 1x display port V1.2, 1x DVI-D, 7 slots: 5x PCI-E, 2x PCI) 1x 1 TB HDD, internal; 4 GB DDR4 SD-RAM (1x 4 GB) Enclosure painted, COM2+LPT, 100/240 V AC industrial power supply unit, without power supply cord; without operating system The SIMATIC IPC547G with innovative Intel processor technology. The innovated SIMATIC IPC547G is the technological further development of the SIMATIC IPC547E in the direction of maximum performance, user-friendliness and flexibility. With its appealing pricing, it is ideally suited for the cost-effective implementation of industrial applications, such as in process visualization or in industrial image processing, which require maximum PC system performance (state of the art). It also boasts a high degree of system availability, flexibility and compactness in 19" IPC technology. The SIMATIC IPC547G is also available as a control cabinet device for horizontal and vertical installation and with an optional Tower Kit for use as an industrial workstation or server in the process industry and in technical offices. Other functions include, for example, the graphic expansion options (multi-monitoring) for complex visualization tasks or front-side status indicators for increasing the system availability. The application areas of the SIMATIC IPC547G provide system integrators, control cabinet designers, plant engineers and machine builders with a 19" Rack PC platform for high-performance applications and IT applications at the control/cell level for process- and visualization applications, industrial high-end image processing, quality assurance and monitoring tasks, measurement, open-loop and closed-loop control tasks, and data recording and data management. The SIMATIC IPC547G is UL-certified and has the CE mark for use in industrial environments and in residential, business and commercial sectors and can therefore be used not only in industrial applications, but also in building automation or in public facilities. Thanks to its installation depth of just 446 mm it can also be easily integrated into 500 mm 19" cabinets. The outstanding characteristics are maximum system performance due to the most innovative technology, a high degree of flexibility, a Tower Kit for converting your computer into an Industrial Tower PC (optional), a high degree of system availability, user-friendly and service-friendly device configuration, independent product design with new front layout, all-metal enclosure with anti-corrosive surface (blue chromatic) and with optional design surface (paint), a high degree of EMC compatibility for use in industrial and office areas, installation compatibility across generations of devices, certifications and approvals, e.g. for worldwide marketing (cULus, CE, KC, C-Tick), system-tested with SIMATIC components for easy integration into the TIA environment, ensured innovation cycles and long-term availability of at least 2.5 years, guaranteed spare parts supply of at least 3 years, and worldwide service and support.