| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZU 30-SDW UP Signal cover for flush-mounted outlet box 65x35mm |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Flush Mounted Junction Boxes
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9080 00 |
| Be halogeno | Yes |
| Forma | Ovalus |
| Su kabelio lizdu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4012196962693 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012197426651 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012197426668 |
| Spalva | Raudonas |
| Plotis | 35 mm |
| Ilgis | 65 mm |
| Sandarinamas | No |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Su varžtais | No |