| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 1520/1 UKZ-101 Flush Mounted Inserts Safety technology |
| Prekės ženklas | Busch-Jaeger |
| Kategorijos |
Jungiklių ir kištukinių lizdų valdymo įtaisai
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| Modelis | Traukimo kontaktas |
| Įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Su transformatoriumi | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 70 mm |
| Įrenginio aukštis | 70 mm |
| Įrenginio gylis | 21 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011395254837 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011395254837 |