| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Shutters for SFL PAR 36 |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 470 mm |
| Spinduliuotės kampas | 0 ° |
| Priedo tipas | Šviesos reguliatorius |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 470 mm |
| Aukštis / gylis | 20 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Gaubto rūšis | Kita |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas/ asimetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Nėra |
| Šviesos skirstytuvas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163077927 |