| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Shield terminal D 5.0-11mm nickel- plated brass, for busbars 18x3 mm |
| Prekės ženklas | Dehn |
| Kategorijos |
Gnybtų blokų priedai
|
| Kilmės šalis* | CH |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC002020 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35 mm |
| Elektrinės jungties tipas | Spyruoklinė jungtis |
| Leistinas kabelio diametras | 5-11 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4013364071605, 4013364071605 |
| Plotis | 17 mm |
| Aukštis | 47 mm |