| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Shaft for external handle MC1 type 150mm 6x5 |
| Prekės ženklas | Socomec |
| Kategorijos |
Switch Disconnectors Accessories
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| Ilgis | 150 mm |
| Kryžminės sekcijos aukštis | 5 mm |
| Kryžminės sekcijos plotis | 5 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3596032792671 |