| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Shaft extension N°6 150mm LBS 100-160A |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Skyriklių-jungiklių priedai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Ilgis | 150 mm |
| Kryžminės sekcijos aukštis | 6 mm |
| Kryžminės sekcijos plotis | 6 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3250613140687, 3250613140687 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250613140687 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250613140687 |