| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Shaft extension 200 mm FCS-LBS 63-630A |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Skyriklių-jungiklių priedai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Ilgis | 200 mm |
| Kryžminės sekcijos aukštis | 10 mm |
| Kryžminės sekcijos plotis | 10 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3250613362553, 3250613362553 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250613362553 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250613362553 |