| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Shaft 14x14mm 320mm (10x10mm) |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Skyriklių-jungiklių priedai
|
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Ilgis | 320 mm |
| Kryžminės sekcijos aukštis | 14 mm |
| Kryžminės sekcijos plotis | 14 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3250613160234 |