SH203-B25NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - B - 25 A image 1
Miniature circuitbreaker 3 pole + N, 6kA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779631617
MPN: 2CDS213103R0255
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SH203-B25NA Miniature Circuit Breaker - 3+NP - B - 25 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 25A
Kilmės šalis* DE
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 25 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Polių skaičius (bendras) 4
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779631617
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 3
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį Yes
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0.75-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 6 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 6 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 6 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV