SH202-C40 Miniature Circuit Breaker - 2P - C - 40 A image 1
Miniature circuitbreaker 2 pole, 6kA, C Char.
Sandėlyje Pakeliui
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4016779631181
MPN: 2CDS212001R0404
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Sandėlyje - paruošta siuntimui
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SH202-C40 Miniature Circuit Breaker - 2P - C - 40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 400 V
Išleidimo charakteristika C
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4016779631181
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 69 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 2
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį No
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 0.75-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 0.75-16 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-55 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga No
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 6 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 0 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 0 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV