| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SF-THEX 4-150 - Screwdriver |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Sešiakampis atsuktuvas
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 4000 00 |
| Izoliuotas | No |
| Bendras ilgis | 183 mm |
| 1000 V izoliacinė apsauga | No |
| Ašmenų ilgis | 150 mm |
| Veržliarakčio plotis | 4 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356662680, 4046356662680 |