| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SF-THEX 10-200 - Screwdriver |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Sešiakampis atsuktuvas
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 4000 00 |
| Izoliuotas | No |
| Bendras ilgis | 244 mm |
| 1000 V izoliacinė apsauga | No |
| Ašmenų ilgis | 200 mm |
| Veržliarakčio plotis | 10 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356662727, 4046356662727 |