| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Set with 5 terminal clambs for max 10 mm2 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000306 |
| Modelis | Šaka |
| Maks. šerdžių skaičius | 1 |
| Nominali kryžminė sekcija nuo / iki | 10 mm² |
| Šerdies diametras nuo / iki | 1 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426992696 |
| Tepalų pildymas, kad apsaugotų nuo korozijos | No |
| Izoliacijos spalva | Kita |
| Temperatūros diapazonas | 105 °C |
| Maks. išorinis diametras | 1 mm |
| Permatomas | No |
| Kaita be trukdžių | No |
| Izoliacinė medžiaga | Kita |