| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Set of 8 slot type locking screws for PLS box |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Priedo tipas | Tvirtinimo dalys/ rinkinys |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480189593 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Gylis | 120 mm |