| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Set of 2 brackets for earthing collector bar for Spacial WM enclosures. |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480181603 |
| Plotis | 73 mm |
| Aukštis | 45 mm |
| Gylis | 39 mm |