| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SES 35037 350x37mm |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kilmės šalis* | HU |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Tinka grindų kanalo įtekėjimo ertmei (uždarai) | Yes |
| Tinka po grindimis einančiam viršutiniam atviram kanalui | No |
| Tinka po grindimis einančiam viršutiniam uždaram kanalui | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4012195216230 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012196402854 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012197207397 |
| Plotis | 350 mm |
| Aukštis | 38 mm |