| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Sensor cable, M12 straight socket (female), 4-poles, PP detergent and AA041425M |
| Prekės ženklas | Omron |
| Kategorijos |
Jutiklių/pavarų sujungiamieji laidai
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001855 |
| Polių skaičius | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 4547648986625, 4547648986625 |
| Be halogeno | No |
| Kabelio tipas | Daugiašerdinis |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Ekranuotas | No |
| Kintanti operacinė temperatūra | -30-90 °C |
| Fiksuota operacinė temperatūra | -30-90 °C |
| Kontaktinio paviršiaus medžiaga | Auksinis |
| Vulkanizuoti | No |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP69K |
| Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | M12 |
| Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Kita |
| Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Tiesus |
| Su LED rodmeniu | No |
| Lauko šono įjungiamo kontakto tipas | Šyna |
| Kontaktinio kūno medžiaga | CuSn |
| Kabelio dangos spalva | Oranžinis |
| Nominali srovė In | 4 A |
| Įdedamojo kontakto tipas, korpuso šone | Kištukas |