| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SAC-3P-M8MR/ 2,0-542 BK - Sensor/actuator cable |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Jutiklių/pavarų sujungiamieji laidai
|
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001855 |
| Polių skaičius | 3 |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356797603 |
| Pakavimo lygis 2 | 4046356797603 |
| Be halogeno | No |
| Kabelio tipas | Daugiašerdinis |
| Nustatyta įtampa | 48 V |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Ekranuotas | No |
| Kintanti operacinė temperatūra | -5-80 °C |
| Fiksuota operacinė temperatūra | -40-80 °C |
| Nepertraukiamumo rezistorius | 0 mOhm |
| Kontaktinio paviršiaus medžiaga | Kita |
| Vulkanizuoti | No |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | PVC |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas | M8 |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | M8 |
| Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Nustatytas kampu |
| Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Kita |
| Su LED rodmeniu | No |
| Lauko šono įjungiamo kontakto tipas | Kištukas |
| Kabelio dangos spalva | Geltonas |
| Nominali srovė In | 4 A |
| Įdedamojo kontakto tipas, korpuso šone | Kištukas |