| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 211-151 Self-laminating labels; white |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kategorijos |
Žymėjimas, dokumentacija ir priedai
|
| Kilmės šalis* | GB |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001288 |
| Spalva | Baltas |
| Lipnus | Yes |
| Tekstas | Neatspausdintas |
| Pakavimo lygis 1 | 4045454486174 |
| Pakavimo lygis 2 | 4045454486174 |
| Plotis | 21 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 13 mm |
| Diametras | 14 mm |
| Magnetinis | No |
| Permatomas | No |