| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Segma inslagklinknagel 6mm |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Kniedės
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002377 |
| Modelis | Užplakama kniedė |
| Skylės diametras | 6 mm |
| Suveržimo diapazonas | 6-6.2 mm |
| Galimas išmontavimas | Yes |