| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Sedna universal rotary dimmer for LED lamps 400 W, white |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Jungikliai
Šviesos reguliatoriai |
| ETIM | EC000025 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pagrindinis elementas su centrine dengiamąja plokštele |
| Veikimo metodas | Sukamas/ spaudžiamas mygtukas |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Apkrovos tipas | Universali ir LED modifikacija |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 51 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489421069 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606481003840 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606481003841 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Be halogeno | Yes |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tvirtinimo tipas | Įrengimas su kumšteliu ir varžtu |
| Šviesos vertės atmintis | Yes |
| Pastotės įvestis | No |
| RAL numeris (gretimas) | 0 |
| Nuoseklioji užtamsinimo sistema | No |
| Naudotinas su judesio davikliu | No |
| Naudotinas su perdavimo mygtuku | No |
| Naudotinas su infraraudonųjų spindulių mygtuku | No |
| Naudotinas su buvimo rodmeniu | No |
| Naudotinas su mygtuku | No |
| Naudotinas su laiko jungikliu / laikmačiu | No |
| Smūgio stiprumas | IK01 |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Blizgantis |
| Šerdies kryžminė sekcija nuo / iki | 2.5 mm² |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 0 |
| Neryškus fazės nutrūkimas | Yes |
| Neryškus fazės dalijimas | Yes |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 46 mm |
| App valdymas per Bluetooth | No |