| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Sedna plate, single; AMP, MOLEX, KELINE, cat5e, cat6 UTP (wo connector), beige |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| ETIM | EC000013 |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Be halogeno | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Montavimo kryptis | Horizontalus ir vertikalus |
| RAL numeris (gretimas) | 0 |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Blizgantis |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 36 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8690495064827 |
| Pakavimo lygis 2 | 8690495064824 |
| Pakavimo lygis 3 | 8690495064828 |