| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SECURITY BRACKETS 1200 Security Bracket |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 20 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Priedo tipas | Atraminis kronšteinas |
| Ilgis | 25 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075108882 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075108899 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075108882 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |