| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Sealing profile L=225mm, can be cut to 2.25mm. Grey |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000771 |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakuotas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4015081994335 |
| Pakavimo lygis 2 | 8711426194649 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 160 mm |
| Aukštis | 18 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 12 |