| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SEALING KIT SBM |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | IN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Kita |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 0 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 0 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480520778 |
| Spalva | Žalias |
| Plotis | 22.5 mm |
| Aukštis | 11.45 mm |
| Gylis | 14.6 mm |
| RAL numeris | 6037 |
| Maks. apkrovos galia | 0 kg |
| Medžiaga | Plastikinis |