| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Anti-Condensation Valve IP68 M12 16l/h |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Ventilation Accessories
|
| Kilmės šalis* | TR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Montavimo metodas | Prisukamas montavimas |
| Plotis | 18.3 mm |
| Aukštis | 17.1 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 18.3 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 800 mm |
| Maksimaliam ventiliatorių skaičiui | 1 |
| Diametras | 11.5 mm |
| Su įmontuotu filtru | No |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP68 |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480166532 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480166539 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606480166532 |